Зняти квартиру у Львові

02.07.2020

Як правильно зняти квартиру Львів?

Квартиру в оренду у Львові шукають досить часто. Велика частина людей — це туристи, які приїхали з інших міст України, а також туристи з зарубіжжя. Чимало людей відряджені для вирішення різних робочих завдань. Крім цього, квартиру тут знімають і для інших цілей: вечірок, романтичних зустрічей, як тимчасове місце проживання на час ремонту власного житла і так далі.

На що звернути увагу, вирішивши зняти квартиру у Львові?

Перш, ніж зняти квартиру Львів, важливо ознайомитися з усією інформацією по ній: подивитися фотографії, відгуки людей, які зупинялися тут раніше. В ідеалі — зв'язатися з власником квартири або ріелтором по телефону і уточнити всі важливі моменти, серед яких можуть бути:

  1. Розташування: віддаленість від центру міста і потрібних районів.
  2. Наявність поблизу магазинів, кафе та інших об'єктів.
  3. Ремонт в квартирі: наскільки він свіжий, що не працює.
  4. Наявність змінної постільної білизни та інших предметів.
  5. Наявність техніки: холодильника, праски, телевізора, кондиціонера і так далі.
  6. Хто живе за стінкою: спокійні сусіди чи ні.
  7. Чи є проблеми зі звукоізоляцією в приміщенні.
  8. Наявність інтернету та інших додаткових послуг для постояльців.

Для найбільшої економії краще зняти квартиру без посередників — агентства нерухомості встановлюють свої націнки. Але при цьому є чимало ризиків: можна домовитися з власником, приїхати, і дізнатися, що квартира зайнята іншими людьми. Звертаючись до ріелтору, ви навряд чи зіткнетеся з подібною проблемою, так як він дорожить своєю репутацією: конкуренція в даному виді бізнесу велика, і погані відгуки можуть стати згубними.

При цьому слід розуміти, що далеко не всі ріелтори несуть відповідальність при укладанні угоди — вибирайте перевірені агентства, щоб не опинитися в неприємній ситуації, при цьому переплатити за ріелторські послуги і дізнатися, що крім контакту з господарем квартири ці послуги нічого не включають.

Ще хороший плюс ріелтора в тому, що він зможе знайти потрібний варіант, а вам не доведеться для цього обдзвонювати десятки різних номерів телефону. Але, якщо ви шукаєте квартиру на надійному сайті нерухомості, то все стає набагато простіше: знайти оптимальний варіант квартири ви можете самостійно за кілька хвилин. Головне — вибирати сайт з перевіреними об'єктами, зі свіжою інформацією.

Вирішивши зняти квартиру без посередників, але за допомогою сайту нерухомості, ви можете поєднати переваги обох, описаних вище, варіантів. Ви не переплатите ріелтору, але при цьому зможете бути впевнені в надійності послуг, що надаються. Адже на багатьох сайтах є функція пошуку тільки перевірених квартир — тих, в яких були адміністратори ресурсу, про які є позитивні відгуки.

У підсумку, важливо відзначити, що знімати квартиру без посередників можна досить безпечно, але тільки при виборі надійного порталу нерухомості, який дбає про свою репутацію і виключає з пропозицій сумнівні варіанти.