Придбаті склад без посередників

24.11.2020

Як придбати склад?

Складські приміщення необхідні для багатьох видів бізнесу: для продуктових магазинів, для будівельних організацій, для оптових компаній, що продають сотні видів інших товарів. Склади необхідні і для виробників техніки, різних механізмів і так далі. Важливо придбаті склад, який буде відповідати всім критеріям. Зробити це можна за допомогою зручного порталу нерухомості: просто встановіть фільтр, виберете пропозиції, які сподобались, і вивчіть їх.

Як бажано придбати склад

Попередньо вирішите, який об’єкт вам необхідний. Грамотно оцініть масштаби бізнесу, щоб не придбати багато зайвої площі, але при цьому щоб її вистачало на розміщення тих чи інших товарів. Багато власників, вирішивши продати склад, розміщують максимум інформації про нього. Зверніть увагу на наступні критерії:

  1. Розташування — віддаленість від міста або іншого населеного пункту.
  2. Висота стель — важливий критерій для зберігання великогабаритних предметів.
  3. Наявність охорони — безпека дуже важлива, особливо при зберіганні дорогих речей.
  4. Наявність пожежної системи — важливий момент, який може врятувати ваше майно.
  5. Опалення, охолоджувальні камери та інші умови, важливі для деяких товарів.
  6. Наявність палетів, полиць і підйомників — багато складів продаються з обладнанням.
  7. Транспортна розв’язка поряд зі складом — важлива умова для багатьох підприємств.
  8. Наявність офісних приміщень, що дозволяють вести бізнес безпосередньо тут.

Купити склад без посередників

Вирішивши продати склад, далеко не всі власники звертаються до ріелторів. Сайт нерухомості надасть більше варіантів, серед яких можна вибирати вподобані. Обов’язково вивчіть всю документацію і перевірте за допомогою нотаріуса, чи немає обтяжень на приміщеннях, боргів і кредитів. Грамотний підхід дозволить безпечно купити склад без посередників і користуватися ним довгі роки.

Складські приміщення мають спеціальну класифікацію: від «D» до «A +»: вона залежить від умов, які надаються приміщеннями. На класифікацію впливає як стан самої будівлі, її вік, так і інші моменти: віддаленість від міста, висота стель, наявність комунікацій. Якщо склад багатоповерховий, то на його клас також впливати і наявність ліфта. Скориставшись порталом нерухомості, ви можете в настройках відразу ввести клас приміщень і купити склад без посередників не тільки максимально швидко, але і надійно. Підтвердження класу складу в документації дасть вам впевненість у правильності вибору.

Купуючи склад без посередника, ви можете непогано заощадити. Адже ріелтори отримують свій відсоток з продажу, і цей відсоток може стати вашою знижкою. Більш того, спілкуватися безпосередньо з продавцем часто зручніше і ефективніше — ви зможете дізнатися багато нюансів, про які промовчить ріелтор просто через незнання деяких фактів. Надійний портал нерухомості дасть докладні описи кожного об’єкта, фотографії та іншу інформацію, включаючи контакти продавця. Це надійний спосіб покупки нерухомості, включаючи складські приміщення.

Скориствшись порталом биплейцес ви завжди в надийних долонях.