Як правильно зняти квартиру в Києві?

24.09.2020

Зняти квартиру в Києві

Студенти, туристи, бізнесмени і багато інших людей регулярно знімають квартиру в Києві — це може бути, як подобова, так і тривала оренда. З огляду на те, що в столиці тисячі варіантів по оренді нерухомості, слід знати кілька важливих нюансів, щоб не тільки заощадити час і гроші, а й отримати якісні послуги.

Як краще знімати квартиру в Києві?

Є три стандартних варіанти для оренди: звернення до ріелтору, допомога друзів і знайомих, а також самостійний пошук квартири без посередників. Третій варіант — один з найдієвіших і надійних, так як він має чимало переваг. Головне — вибрати перевірений надійний портал нерухомості, де не просто багато варіантів по оренді, а й зручні інструменти, що дозволяють знайти те, що вам необхідно, всього за кілька хвилин.

Вирішивши зняти квартиру в Києві, пам’ятайте, що це величезне місто, і дорога від одного кінця до іншого може скласти пару годин. Тому, обов’язково враховуйте близькість квартири до тих об’єктів, які вам доведеться часто відвідувати: місце навчання, роботи, ділових зустрічей і так далі. Якщо в потрібному районі немає відповідних варіантів, хорошим рішенням буде оренда недалеко від метро — цей вид транспорту дуже зручний в мегаполісі і економить масу часу.


Безумовно, оренда нерухомості Київ має й інші нюанси. Перед пошуком визначитеся з ключовими параметрами:

  • В якому будинку потрібна квартира: в новому або недорогому?
  • Що необхідно з техніки? Кондиціонер, комп’ютер і так далі.
  • Якщо для вас важлива тиша, уточніть інформацію по звукоізоляції.
  • Які об’єкти потрібні неподалік? Магазини, кафе, клуби і інші.
  • Наскільки важлива наявність розвиненої транспортної мережі?
  • Визначтеся з бажаним ремонтом: недорогим «бабусиним» або сучасним.
  • Уточніть поверховість: в Києві є чимало висоток з красивим видом.
  • Звичайно, візьміть до уваги бюджет, доступний для оренди.

У Києві є безліч дорогих квартир, вартість яких сягає кілька тисяч доларів на місяць або, якщо мова йде про подобову оренду, кілька тисяч гривень за ніч. Ці варіанти, в основному, розраховані на успішних бізнесменів і іноземців, на любителів красивих фотосесій і так далі. Є в столиці і чимало низькобюджетних квартир: особливо, якщо розглядати віддалені райони і старі будинки.

Якщо вам необхідна оренда нерухомості Київ, пам’ятайте кілька важливих правил. Перш за все, не відправляйте грошові кошти на банківську карту заздалегідь — всі сумлінні власники квартир не просять передоплату до заселення. Якщо знімаєте об’єкт на тривалий термін, пошукайте інформацію про нього в інтернеті: чи немає записів про шахрайство від ошуканих людей. І, звичайно, користуйтеся перевіреним порталом нерухомості, який стежить за своєю репутацією. Крім того, на такому порталі є чимало статей з оренди нерухомості в Києві, які допоможуть звернути увагу на важливі моменти і не допустити помилок.