Зняти офіс без посередників Київ

26.11.2020

Де і як зняти офіс без посередників Київ?

Практично для будь-якого виду бізнесу необхідний офіс: для туристичної компанії, юриста, організатора свят, веб студії і так далі. Оренда офісу — відповідальне завдання, так як від вибору буде залежати не тільки щомісячні витрати на оплату офісу, але і показники зростання бізнесу. Сьогодні зняти офіс без посередників Київ можна на будь-який смак і на будь-який бюджет. Головне — вибирати надійні варіанти і не погоджуватися на першу пропозицію. У цьому допоможе функціональний портал нерухомості — він надасть детальну інформацію про актуальні офіси, що здаються в оренду.

На що звернути увагу, знімаючи офіс без посередників в Києві?

Перш за все, дайте собі відповідь на питання: які завдання повинен вирішувати офіс? Далеко не завжди варто вибирати дорогі варіанти в центральних районах міста. Для багатьох видів бізнесу досить скромного приміщення де-небудь на околиці. Ви можете зняти офіс у бізнес центрі, можете орендувати приміщення в житловому будинку — пропозицій тисячі. Вивчіть наступні критерії, важливі при оренді комерційної нерухомості:

  1. Розташування: близькість до центральних вулиць, до транспортних систем.
  2. Стан будинку і самого офісу: чи не потрібен ремонт в ньому?
  3. Наявність санвузла та комунікацій: інтернету, телефонного зв’язку і так далі.
  4. Охорона приміщення та сигналізація — важливо для багатьох видів бізнесу.
  5. Система пожежної безпеки — вона зможе врятувати ваші документи і майно.
  6. Наявність кафе або їдальні поблизу — зручно для обідніх перерв.
  7. Парковка: для багатьох видів бізнесу дуже важлива наявність паркувальних місць.
  8. Наявність техніки і меблів — дозволить заощадити на облаштуванні.

Зняти офіс без посередників Київ

Ви можете зняти офіс у бізнес центрі або в іншій будівлі абсолютно за різними цінами. Обов’язково вибирайте ті варіанти, які підходять по бюджету, щоб не зазнавати труднощів через деякий час. Вибирайте приміщення з оптимальною площею — орендуючи занадто великий офіс, ви будете переплачувати за зайві квадратні метри. І, навпаки, виключіть тісні варіанти, в яких вашим працівникам та клієнтам буде незатишно.

Знімаючи офіс в бізнес центрі, уточніть наявність додаткових послуг. Крім охорони та комунікацій, це може бути доставка їжі, прибирання приміщень, пропускна система і так далі. Вивчіть, які сусіди у вас поблизу. Адже, якщо ви займаєтеся, наприклад, страхуванням, а поруч з вашим офісом буде офіс ваших конкурентів, це принесе значні незручності. Уточніть графік роботи бізнес центру, щоб знати про час, коли орендоване приміщення буде недоступно для вас.

Обов’язково вивчіть всю документацію перед укладенням угоди. Щоб не стати жертвою шахраїв, попросіть у власника документи, які підтверджують, що саме він є власником офісу. Знайти всі відповіді на питання, що цікавлять, швидко і зручно ви можете на порталі нерухомості — без ріелторів та інших посередників. Так ви не тільки зможете в комфортній обстановці вивчити пропозиції, але і заощадите кошти.