Оренда складських приміщень: як вибрати кращий варіант?

29.05.2020

 

Багато видів бізнесу вимагають наявності окремного приміщення для зберігання продукції, техніки, заготовок, сировини і так далі. Попит на склади постійно зростає, оскільки збільшується кількість підприємств, що займаються продажем або виробництвом великої кількості товарів. Безумовно, оренда складських приміщень має безліч нюансів: грамотно вибрати приміщення вдається відразу не всім підприємцям, що веде до зайвих фінансових витрат і втрати часу.

Що треба знати про оренду складських приміщень

 

склад в аренду

Сьогодні оренду складських приміщень пропонують в різних умовах: так, один склад буде оптимальним, наприклад, для зберігання одягу, але абсолютно не підійде для зберігання продуктів харчування. Вибираючи, які арендувати складські приміщення, важливо звернути увагу на наступні характеристики:

 — Площа — тверезо оцініть обсяги роботи, не потрібно брати зайві сотні «квадратів».

 — Відстань від доріг, в тому числі і залізничних — в залежності від специфіки бізнесу.

 — Наявність сигналізації та інших видів охорони на території.

 — Протипожежна безпека — вона важлива для будь-якого типу товарів.

 — Віддаленість від міста — іноді близькість до міста не важлива, і навпаки.

 — Наявність спеціальних умов — холодильників, обігрівачів і так далі.

 — Відповідність умов і ціни — часто орендодавці завищують вартість.

 — Наявність офісного приміщення на складі і різних комунікацій.

 Класифікація складських приміщень

 

Вибираючи склади, зверніть також увагу і на інші критерії. Важливим буде наявність полиць і палетів, техніки для навантаження і розвантаження, необхідна висота стель і так далі. Згідно з багатьма вимогами сучасного орендаря, існує зручна класифікація: можна відразу вказати ріелтору, яка за класом оренда складських приміщень вам необхідна.

 

Так, склади з мінімальними умовами в неопалюваних приміщеннях — це клас «D». Склади з хорошим опаленням і висотою стель від 4 метрів мають клас «C». Більш високий клас «B» відрізняється підвищеним комфортом — це нерідко спеціально побудовані приміщення для складських потреб з наявністю ліфтів, якщо в будинку кілька поверхів. Клас «B +» порадує висотою стель від 8 метрів. Склади з класифікацією «А» і «А +» — це добре обладнані, підготовлені і великі приміщення. Як правило, чим вище клас, тим і краще транспортна розв'язка біля складу.

http://bplaces.com.ua/4c-warehouses