Оренда будинку Затока

24.06.2020

Комфортна оренда будинку затока

Затока — одне з популярних місць в Одеській області, куди щоліта приїжджають тисячі туристів: українських і зарубіжних. Тут хороші упорядковані пляжі, розвинена інфраструктура та інші умови для чудового відпочинку: сімейного, молодіжного. Приїжджаючи в це місто, дуже актуальним питанням стає оренда будинку затока: варіантів велика кількість, і важливо вибрати оптимальний будинок, який підійде за всіма параметрами, щоб створити сприятливі умови для літнього відпочинку.

На що звернути увагу, вибираючи оренду будинку в Затоці?

Безумовно, оренда житла затока доступна в різних цінових категоріях: в приватному секторі — від декількох десятків гривень за ніч для однієї людини. Такий варіант, швидше за все, не матиме душа, кондиціонера та інших умов, які необхідні сучасній людині, що приїхала на відпочинок.

Параметри оренди житла в Затоці виражаються в наступних моментах:

  1. Відстань будинку від берега моря — чим ближче, тим краще.
  2. Наявність зручностей у будинку: туалету, душу, ванної.
  3. Наявність техніки: холодильника, кондиціонера, телевізора.
  4. Площа кімнат: подорожуючи великою родиною, вибирайте просторні варіанти.
  5. Додаткові послуги: харчування, прибирання будинку і так далі.
  6. Зручність спальних місць, їх кількість і розмір.
  7. Загальний стан будинку: наявність ремонту, відсутність комах.
  8. Умови у дворі: басейн, майданчик для мангала і інше.

Перший пункт — один із самих основних, і до нього часто ставляться неуважно. Відстань до моря може становити всього 100-200 метрів, що може здатися незначним. Але, з огляду на те, що влітку сильно гріє денне сонце, а ходити з пляжу додому доведеться далеко не один раз, навіть така незначна відстань принесе незручності і в підсумку може навіть зіпсувати відпочинок. Говорити про відстані в 500 і більше метрів для людей, які люблять хороші умови, зовсім не варто — адже потрібно буде користуватися транспортом, що не завжди зручно, або ж ходити по 10 і більше хвилин в одну сторону.

Безумовно, оренда житла затока вимагає і наявність поруч необхідної інфраструктури: магазинів, кафе, дискотек. Адже лежати на пляжі може швидко набриднути: захочеться чередувати пасивний відпочинок з розвагами. Особливо, якщо мова про відпочинок молодих людей. Люди похилого віку, навпаки, нерідко говорять, що для них більше підходить тихий віддалений будиночок. Ріелтори пропонують і ті, і інші варіанти.

Якщо ви зібралися на відпочинок в Затоку, враховуйте кілька параметрів. Перш за все, ваші побажання і можливості. Так, комфортний відпочинок з орендою будинку з басейном і розташуванням в зручному місці обійдеться в кілька разів дорожче, ніж варіант подалі і скромніше. Але, разом з тим, якщо ваші можливості скромні, не забувайте, що навіть економічний відпочинок необхідний кожній людині — приїжджайте до моря, відверніться від усіх турбот і суєти.