Нерухомість без посередників, зняти склад

02.11.2020

Як правильно і безпечно зняти склад?

Багато видів бізнесу не можуть повноцінно працювати без складських приміщень. Склади дозволяють не тільки зберігати велику кількість товару, але і оперативно відправляти його партнерам і клієнтам. Вирішивши зняти склад, важливо враховувати, як специфіку бізнесу і збережених товарів, так і безліч інших параметрів. Скористайтеся зручним порталом нерухомості, і виберете варіант, який ідеально підійде вам.

Який знімати склад?

Перш за все, враховуйте площу приміщень. Якщо бізнес невеликий, і ви не плануєте розширюватися найближчим часом, вибирайте невеликий склад, щоб не оплачувати зайві квадратні метри. Але якщо ви плануєте постійний розвиток і розширення, має сенс розглянути пропозиції з великою площею.

Також враховуйте ряд характеристик складу:

  • Висота стель: для багатьох видів бізнесу варто вибирати стелі вище.
  • Полиці і палети — їх наявність спростить роботу, і вам не доведеться шукати обладнання.
  • Навантажувачі — наявність даної техніки необхідна при роботі з важкими предметами.
  • Наявність освітлення, опалення та інших зручностей — дуже важливо в роботі.
  • Охоронна система — при зберіганні дорогих матеріалів охорона не буде зайвою.
  • Система пожежної безпеки — також важливий момент на будь-якому складі.
  • Інші зручності: ліфт, система кондиціонування повітря і так далі.
  • Наявність офісного приміщення на складі — дозволяє вирішувати всі завдання бізнесу в одному місці.

Вибираючи складську нерухомість без посередників, також важливо враховувати розташування складу. Так, для багатьох видів бізнесу варто вибрати варіанти за межею міста — це дешевше і практичніше. Але, якщо вам часто потрібні товари безпосередньо в місті, то за його межі багато їздити не завжди зручно. Зручна дорожня розв’язка — ще одна перевага складських приміщень будь-якого типу.

Вибираючи нерухомість без посередників на порталі нерухомості, уточніть всі нюанси у власника приміщення: стан будівлі, наявні зручності і так далі. Обов’язково особисто огляньте склад, так як на фотографіях багато моментів може бути непомітно. Під’їзні шляхи, місце вивантаження і навантаження товарів, наявність пожежного гідранта — все це вкрай важливо. Намагайтеся купувати в оренду склади, які вже не потребують вкладень. Адже, провівши комунікації і зробивши необхідний ремонт, ви можете зіткнутися з тим, що через рік або два договір не буде продовжений, і всі старання залишаться марними.

Купувати в оренду об’єкти нерухомості без посередників — зручно і вигідно: ви можете досконально вивчити наявні пропозиції на порталі нерухомості, зустрітися з господарями кращих варіантів. Уточнивши всі нюанси без третіх осіб, ви зможете поторгуватися і отримати знижку на послуги. Не користуючись ріелторами, ви не будете платити їм комісійну винагороду. Більш того, ілюзія правової захищеності при співпраці з ріелторами, може зіграти злий жарт. Краще відразу розраховувати тільки на себе, ретельно все перевіряючи.