Як купити квартиру в Києві безпечно і вигідно

01.10.2020

Купити квартиру в Києві

Ринок нерухомості в столиці постійно розвивається: будуються нові будинки і цілі комплекси, щодня звільняються десятки або навіть сотні варіантів. Можна купити квартиру в Києві абсолютно будь-яку: з потрібною кількістю кімнат, будь-якої площі, в будь-якому районі міста. Ріелтори пропонують сотні варіантів. Але ще краще скористатися порталом нерухомості і підібрати цікавить варіант самостійно.

Як правильно купувати квартиру в Києві

Перш, ніж купити квартиру в Києві, важливо уважно вивчити всі наявні пропозиції, які відповідають побажанням. Сучасний портал нерухомості дозволить в найкоротші терміни вибрати привабливі варіанти, встановивши фільтри і обмеження по пошуку. Більшість людей, які вирішили продати квартиру в Києві, користуються такими порталами і реєструють свої пропозиції.

У порівнянні з ріелторами, сайти нерухомості мають кілька суттєвих переваг:

  1. Значно більше пропозицій — щодня додаються нові оголошення.
  2. Більше географія пошуку — багато ріелторів працюють в одному районі.
  3. Можливість торгу з продавцем — інакше з ним буде торгуватися ріелтор.
  4. Більш детальна інформація — зв’язавшись з власником, ви отримаєте всі відповіді.
  5. Об’єктивний підхід — ріелтор часто наполягає на вигідних для нього варіантах.
  6. Ніякого морального тиску і настоювання про угоду, що зустрічається нерідко.
  7. Вся відповідальність тільки на вас — немає ілюзії захищеності.
  8. Чим менше людей, тим простіше і дешевше угода.

У Києві можна купити квартиру в будь-якому ціновому діапазоні: як за 50 і більше тисяч доларів, так і невеликі та скромні варіанти по 20-30 тисяч доларів, що еквівалентно квартирам в невеликих містах. Але при цьому так ви будете проживати в столиці, хоч і на її околиці.

На що звернути увагу?

Знайшовши людину, яка бажає продати квартиру в Києві вашої мрії, уточніть кілька важливих моментів. Так, наприклад, важлива наявність поблизу зупинок громадського транспорту, магазинів, ринків, супермаркетів, шкіл і дитячих садків, а також інших об’єктів інфраструктури. Особливо цінуються варіанти в центральних районах Києва, а також поряд з метро.

Якість будинку і ремонту квартири, безсумнівно, теж важливі — перевірте уважно кожен нюанс, поспілкуйтеся з потенційними сусідами: як часто відключають водопостачання або інші комунікації, які є проблеми в будинку. Особливо важливо це при покупці квартири в старому будинку. Окремо варто вивчити ситуацію за допомогою нотаріуса і відкритих реєстрів: чи немає боргів по квартирі, чи не знаходиться вона в іпотеці.

Продаючи квартиру в Києві, в період кризи багато людей готові до торгу — не соромтеся запитати про нього. Адже покупка нерухомості — це дорога операція, і економія навіть пари відсотків від вартості може бути істотною. Скористайтеся перевіреним порталом нерухомості, і знайдіть в найкоротші терміни гідний варіант по комфортній ціні.